• COF

Dongguan Lingshang CNC технологија копродукции, Ltd е основана во 2008 година и се наоѓа на местото на Humen Dongguan, Кина. Локацијата е сосема близу аеродром Шенжен. Ние бевме мала фабрика за преработка и досега, иако развојот на деценијата ни доби очигледно управување и техника предности во производство и преработка. Во моментов, имаме неколку десетици увезени прецизност обработка на опрема, десет производствени линии, околу 130 вработени и фабриката површина е поголема од 3000 метри квадратни. Минатата година, производство вредност достигна околу $ 50 милиони евра.

Избрана производи

најновата дизајн

нови пристигнувања

нашите дела

последните проекти

Повторување бизнис модел платно маркетинг влечење светиот грал серија А финансирање. Акции фокус финансирање успех гас партнерство пазарот.

Гледај Повеќе
  • COF
  • 2
  • new1.

WhatsApp Онлајн Chat!